Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Co to jest Bless You Box

Sklep Blessyoubox.com oferuje oryginalne i wyjątowe pamiątki na takie okazje, jak Chrzest, Pierwsza Komunia, Bierzmowanie. Naszym flagowym produktem jest tytułowy Bless You Box. Co to jest Bless You Box? Bless You Box to ikoniczny wizerunek świętego Patrona w dekoracyjnym opakowaniu. Idealnie pasuje na uroczysty prezent dla imiennika; gotowy do wręczenia. Dla dziecka - na takie okazje, jak Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta; nastolatka - z okazji sakramentu Bierzmowania; osób dorosłych - z okazji ślubu, rocznicy Sakramentu Małżeństwa. Od naszych klientów słyszymy, że Bless You Box może również stanowić oryginalną pamiątkę z okazji urodzin, czy imienin. 

Co kupić na Chrzest? Co dać na Pierwszą Komunię Świętą?

Z rózmów, które przeprowadzamy z osobami szukającymi prezentów na takie okazje, jak Chrzest, Pierwsza Komunia, Bierzmowanie, czy ślub, wynika, że znalezienie oryginalnego i adekwatnego prezentu religijnego na tego typu okazje nie jest sprawą łatwą. Opisując swoje próby poszukiwań, używają w stosunku do większości zastanych na rynku produktów, takich przymiotników jak "banalne", "oklepane", "przewidywalne", a także "bezużyteczne", "niepraktyczne". Wyrażają obawy, że prezent dedykowany na uroczystość religijną może po wręczeniu trafić na dno szuflady.

"Móc podarować komuś coś, co zostanie"; "...coś, co nie będzie jeszcze jednym niepotrzebnym gadżetem rzuconym w kąt"; "...coś, co nie będzie kolejnym banalnym prezentem typu odhaczymy i sprawa z głowy" - podczas prac nad Bless You Box'em przyświeca nam idea tworzenia pamiątki, która ma rzeczywiście szansę nie tylko zostać przez adresata zapamiętana, ale będzie mu towarzyszyć. 

Zależy nam, by ikony świętych i błogosławionych Patronów prezentowane w sklepie Bless You Box, cieszyły nie tylko duszę, ale i oko. Prócz wymiaru duchowego, taki prezent posiada również walor bardziej praktyczny: z opinii uzyskanych od naszych klientów wynika, że nasze barwne ikony świetnie sprawdzają się, jako elementy dekoracyjne wnętrz niezależnie od charakteru wystroju mieszkania. Osoba, dla której szukasz oryginalnego i wyjątkowego prezentu lub pamiątki religijnej, z pewnością będzie zadowolona z ikony przedstawiającej jej Patrona imiennika.

Wręczając ikonę, składasz życzenia wszelkiej pomyślności

Gest obdarowania Adresata ikoną Bless You Box, ma sam w sobie stanowić formę składania Mu życzeń wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa (nawiązanie do słów God Bless You). Po umieszczeniu na półce, czy powieszeniu na ścianie (każda ikona wyposażona jest w uchwyt) ma przypominać obdarowanej osobie o wyjątkowym dniu, w którym została wręczona. O Tobie i twych życzeniach płynących w jej kerunku.

Warto podkreślić wymiar duchowy takiego podarunku, jako wyrazu łączności świętego Patrona z Osobą obdarowaną. Centrum Bless You Boxa jest Święty/Błogosławiony/Prorok/postać biblijna. Zwykle Patron-imiennik osoby obdarowanej, który zgodnie z wiarą chrześcijańską ma specjalną moc otaczania swojego podopiecznego opieką i błogosławieństwem. Dla osób wybierających tą formę prezentu ważne jest, że zgodnie z wiarą chrześcijańską, ikona stając się elementem wystroju mieszkania osoby obdarowanej, personalizuje pomieszczenie naznaczając je obecnością Patrona czuwającego nad osobą obdarowaną.

Tradycyjny zarazem nowoczesny prezent

Pomysł wręczania w prezencie ikon, nie jest nowy. Święci towarzyszą wierze chrześcijańskiej od dawna, a ich wizerunki w formie ikon tradycyjnie pisanych na lipowych deskach, same w sobie od wieków otaczane są czcią. Naszą ambicją jest łączenie tej tradycji z nowoczesnością.

Projekty ikon Bless You Box zostały wykonane łącząc tradycyjne techniki sztuki malarskiej i nowoczesnej grafiki komputerowej. Dzięki zastosowaniu techniki druku UV na specjalnie przygotowanym drewnianym podłożu, wizerunek może cieszyć oko intensywnością barw i bogactwem kolorów. Do tworzenia ikon Bless You Box zostały wykorzystane wysokiej jakości deski drzewa lipowego dostarczane przez dostawców mających długie doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do ikon.

Wybrana ikona po odpowiednim zabezpieczeniu (dwa rodzaje pianki, która ma chronić wizerunek po obu stronach ikony) jest umieszczana w specjalnie przygotowanym oryginalnym kartonowym pudełku. Każdą zamówioną u nas ikonę wysyłamy w tej formie, co sprawia, że dostajesz prezent gotowy do wręczenia. Aby skomponowany w ten sposób Bless You Box, dotarł do Ciebie w odpowiednim stanie, pudełko jest umieszczane w dodatkowym kartonowym opakowaniu stanowiącym finalne zabezpieczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby Bless You Box był najwyższej jakości, zamówienia były szybko realizowane i dziękujemy Wam za wszystkie uwagi związane z udoskonalaniem Bless You Box'a. W naszym zasobie świętych posiadamy dużo imion świętych, lecz nie wszystkie imiona świętych są dostępne od ręki. Jeżeli wśród ikon prezentowanych w sklepie nie znajdziesz wizerunku Twojego Patrona, poinformuj nas o tym, a zrobimy wszystko, by udostępnić Ci go w oczekiwanym terminie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@blessyoubox.com lub telefonicznie pod numerem +48 6666 777 35.

Załoga sklepu
Bless You Box

1. Bless You Box - widok z góry

Bless You Box - widok z góry - Blessyoubox.com

2. Bless You Box - tuż po otwarciu

Bless You Box - tuż po otwarciu - Blessyoubox.com

Bless You Box - tuż po otwarciu - Blessyoubox.com

Bless You Box - Blessyoubox.com

3. Bless You Box - widok pudełka (z góry, z dołu) + zawartość (przykładowa ikona) + zabezpieczenie (dwa rodzaje gąbki zabezpieczającej)

Bless You Box - opakowanie, ikona, zabezpieczenie - Blessyoubox.com

Bless You Box - widok z dołu i z góry - Blessyoubox.com

4. Bless You Box - widok tylnej części przykładowej ikony (rewers). Tu możemy zamieścić Twoją dedykację. Wystarczy przesłać nam mailem jej treść (np. "Na Pamiątkę Chrztu Św. mama chrzestna...", Data i miejsce uroczystości Chrztu/Pierwszej Komunii Św.). W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Bless You Box - tylna strona ikony - Blessyoubox.com

5. Bless You Box - pudełko z przykładową ikoną (poniżej); Na samym dole: widok pudełka od spodu - Blessyoubox.com

Bless You Box - Blessyoubox.com Bless You Box - Blessyoubox.com

Bless You Box - widok pudełka od spodu - Blessyoubox.com

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl